Ochrona Twojego doświadczenia

Ceskabanaka Ag-przegląd banku, weryfikacja i opinie o ceskabanaka-ag.com


Ceskabanaka Ag-przegląd | Ceskabanaka Ag opinie 27 / grudnia / 20 Piotr Cieślik Goście: 523 Ocena:

Ceskabanaka Ag to internetowy Bank dla ludzi na całym świecie. Szybkie i bezpieczne przelewy, bezkomisyjne wypłaty.

Powiedziano nam, że Ceskabanaka Ag to nowoczesny Bank z niezawodną ochroną. Proste i bezpłatne otwarcie konta jest dostępne, wszystkie nasze środki są bezpiecznie zabezpieczone za pomocą nowoczesnych kluczy szyfrujących. Bankowi ufają Ludzie na całym świecie, dokonując codziennych przelewów i zakupów, a także absolutnie dla wszystkich przelewów bez prowizji. Wszystko to jest oczywiście bardzo interesujące, tylko rzeczywistość jest taka, że Ceskabanaka Ag to żaden bank. Jest to zwykły przekręt, który po prostu próbuje kosić pod instytucją bankową.

Jak szukać projektu

Ceskabanaka AG opinie

Czeszkabanaka Agnieszka

Bank internetowy

Witryna

https://ceskabanaka-ag.com

Plusy i minusy Ceskabanaka Ag

Nie

Fake bank

Brak usług

Kradną pieniądze

Ceskabanaka Ag-przegląd projektu

Wiele jest już jasne na stronie. Oczywiście jest bardzo tani, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Zaznaczamy Krzywy opis z mnóstwem absurdalnych błędów gramatycznych i interpunkcyjnych. Nie sądzisz, że rzekomo solidny bank nie jest w stanie napisać trzech słów bez błędów?

Warto zauważyć, że strona jest tylko w języku rosyjskim, z wyjątkiem strony "o firmie" (co to w ogóle jest firma?), która jest w języku angielskim. I to pomimo faktu, że bank jest rzekomo Czeski. A co, Czeski nie jest tu potrzebny? A po co tu język rosyjski? Przynajmniej nie wstydź się.

Informacje prawne to jakiś mały obraz licencji generalnej, która została wydana w 2012 roku. Jednocześnie strona mówi, że Ceskabanaka Ag została założona w 2016 roku, ale wiek domeny to tylko trzy miesiące. Jest więc oczywiste, że jest to po prostu skradziona licencja i nie ma ona nic wspólnego z tym projektem.

Plus, podaj jakiś adres w Pradze, ale oczywiście nie znaleziono takiego banku jak Ceskabanaka Ag. W ogóle nie ma banku i bardzo łatwo to sprawdzić. Szkoda, że wielu tego nie robi.

Opinie klientów o Ceskabanaka Ag są wyjątkowo negatywne. Roszczenia są standardowe – nie zapewniają żadnych usług, po prostu kradną pieniądze, a wszystkie te historie o fajnym banku na stronie są tylko kurzem w oczy dla naiwnych użytkowników.

Komunikacja

[email protected]

Z danych kontaktowych podaje się faks, wyżej wymieniony adres w Pradze, a także wskazaną skrzynkę elektroniczną. Oznacza to, że nie ma możliwości skontaktowania się z administratorami. Faks jest fikcyjny, poczta nawet nie istnieje, pod adresem już powiedziano-jest lewy. Więc nie możesz napisać, odwiedzić biura, zadzwonić ani wysłać faksu. Totalny przekręt.

Zdemaskowanie

Ceskabanaka-Ag Bank to niewielki komercyjny bank internetowy w dzisiejszych czasach, oparty na usługach finansowych i życiowych. Klientami banku jest 800 000 osób na całym świecie.

Ceskabanaka AG koncentruje się na świadczeniu Usług Finansowych i informatycznych. W szczególności jest to projekt karty debetowej, inwestowanie, udzielanie pożyczek osobom prywatnym i prawnym, a także ubezpieczenie.

Ceskabanaka Ag-fake bank

Oczywiście w rzeczywistości nie ma tu żadnych usług. Jeśli chcesz wydać kartę, będziesz musiał za nią zapłacić, a ostatecznie nic nie dostaniesz. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę lub wykupić ubezpieczenie, musisz również zapłacić kilka usług, prowizji i tak dalej, w wyniku czego nic nie otrzymasz.

Jeśli chodzi o inwestowanie, jest to optymalne rozwiązanie dla oszustów. Po prostu wezmą Twoje pieniądze i to się skończy.

Werdykt

Ceskabanaka Ag to całkowicie fałszywy Bank. Tani przekręt, który jednak może być bardzo niebezpieczny dla Twojego portfela. W żadnym wypadku nie zadzieraj, oszukiwaj i nie rozwodź się za pieniądze.Komentarze 0