Ochrona Twojego doświadczenia

Earnathon - przegląd wątpliwego projektu earnathon.com


Earnathon - przegląd | Earnathon - opinie 09 / January / 21 Piotr Cieślik Goście: 560 Ocena:

Earnathon - przegląd wątpliwego projektu earnathon.com

Earnathon to platforma ułatwiająca globalną ekspozycję i wdrażanie blockchain i kryptowaluty poprzez edukacyjny model uczenia się i uczenia się. Uczniowie zarabiają ENA, natywny Token danej platformy.

Oznacza to, że strona, na której będziemy opowiadać i pokazywać, czym jest kryptowaluta, blockchain i wszystko, co jest związane z tą technologią. Kursy oczywiście trzeba kupić, jednak za lokalną monetę-ENA. I będziemy zarabiać, oglądając filmy, czyli reklamy. Jest to więc rodzaj Buksa, w którym zamiast prawdziwych pieniędzy płacą opakowania cukierków. Bardzo często robią to oszuści, którzy próbują zarabiać na darmowych niewolnikach.

Jak szukać projektu

Earnathon opinie

Ernaton płaci czy nie

Token Ena opinie

Witryna

https://earnathon.com

Plusy i minusy Earnathon

Nie

Lipowa kryptowaluta

Nic nie zarobisz

Znaki piramidy

Earnathon-co to za projekt

Jak można się spodziewać, strona jest bardzo tania. Nie ma w nim nic interesującego, jest niechlujny, niedopracowany i wygląda, jakby był robiony na kolanie. Ponadto istnieje tylko język angielski, a to pomimo faktu, że większość ruchu pochodzi z krajów rosyjskojęzycznych, to znaczy Earnathon jest na nich skierowany. Dlatego chcą pokazać swoją przynależność do świata zachodniego, co dla wielu obywateli krajowych jest wskaźnikiem niezawodności i solidności. I to jest oszustwo.

Brak informacji o adminach tutaj, od słowa w ogóle. Sam projekt jest młody, rejestrator domen jest przewidywalnie Ukryty, na stronie brakuje danych o tym, kto stworzył Earnathon i kto nim zarządza w tej chwili. Oczywiście nie ma informacji prawnych, ale jest to logiczne, nie można ich znaleźć na takich stronach.

Ogólnie pełna anonimowość. Kto tutaj postanowił nauczyć nas, czym jest kryptowaluta, nie wiemy. Jakiś tajny dobroczyńca, nie inaczej.

Jeśli chodzi o recenzje, jest ich niewiele w sieci, ponieważ Earnathon to młody projekt. Głównie recenzje, które są stronnicze, z tego powodu, że są pisane przez polecających, umieszczając ich link polecający. Earnathon ma więc również wyraźne oznaki piramidy finansowej.

Komunikacja

Komunikacja z administratorami jest możliwa tylko za pośrednictwem odpowiedniego formularza Google. Wypełniamy, wysyłamy nie wiadomo gdzie, odpowiedzi oczywiście nie doczekamy. Jest to kontynuacja linii całkowitej anonimowości.

Zdemaskowanie

Earnathon to platforma specjalnie zaprojektowana, aby uczyć ludzi o blockchain i kryptowalutach, umożliwiając im zarabianie podczas nauki.

Oznacza to, że chcemy powiedzieć, że ta platforma będzie nas szkolić, a za szkolenie otrzymamy odpowiednią kryptowalutę – Token ENA.

Ale rzeczywistość jest oczywiście zupełnie inna. W rzeczywistości Earnathon jest pseudo-edukacyjną platformą, która ma cechy piramidy finansowej i niskiej jakości Buxa.

Wszystko sprowadza się do tego, że tylko administrator będzie zarabiać tutaj. Będziemy zarabiać nieistniejące pieniądze. W tej chwili moneta ENA absolutnie nic nie reprezentuje. To tylko planowane do wejścia na giełdę, ale to się nigdy nie wydarzy. A ponieważ Token nie jest nigdzie handlowany, nie można na nim zarabiać.

Earnathon-strata czasu i pieniędzy

Będziemy również musieli wydawać tutaj nasze pieniądze, kupując różne kursy. Ceny są podane w ENA, ale jak już ustaliliśmy, ta moneta nic nie znaczy, istnieje tylko na papierze, więc nie przynosi żadnych zysków. Administratorzy wiedzą o tym doskonale, dlatego musisz zainwestować tutaj prawdziwe pieniądze.

Musisz także zaprosić nowych uczestników, ogólnie rzecz biorąc, aby rozwinąć piramidę, aby oszuści byli dobrzy. A w zamian dostaniesz puste obietnice, że niedługo, jeszcze trochę, a ENA wreszcie wejdzie na giełdę, gdzie stanie się bardzo droga. Ale tak się nie stanie.

Werdykt

Earnathon to piramida finansowa z elementami Bux, w której nie zarobisz prawdziwych pieniędzy. Oszustwo.Komentarze 0