Ochrona Twojego doświadczenia

Expert Financial Solutions przekręt? Opinie o Expert Financial Solutions


29 / September / 21 Piotr Cieślik Goście: 1067 Ocena: ★★★★★

Adres siedziby – Londyn, Wielka Brytania

Na stronie są również wskazane dokładne dane:

●  numery telefonu:

●  email: [email protected]

 

Wskazany jest też adres siedziby:

Regulator finansowy to lokalny regulator

 

Broker ma ponad dziewięć tysięcy zarejestrowanych traderów po całym świecie.  Taki rezultat można uważać za dość stabilny i solidny. 

 

Warunki współpracy i opcje obsługi klientów*

Oferta brokera

Ocena, którą otrzymał broker брокер Expert Financial Solutions (opinie, komentarze, wypowiedzi)**

Instrumenty

waluty, towary i indeks, podstawową jest kryptowaluta

+

Min. depozyt

250 euro

+

Dźwignia

1:300

+/-

Spread

Od dwóch punktów

+

Prowizja

-

+

Min. lot

0,01

+

Transakcje

•karty;

•przelewy;

•systemy płatności

+

Transakcje (wypłaty)

•karty;

•przelewy;

•systemy płatności

+

Wsparcie klienta

+

+

Programy lojalnościowe

+

+/-

Szkolenia

+

+

Materiały analityczne i informacyjne

+

+

Konkursy i promocje

+

+

Platforma handlowa

Własna platforma online + aplikacja

+/-

*Wybrano te parametry, które najczęściej są wykorzystywane przez brokerów.

**Wykorzystano dane rozmieszczone w otwartych (publicznych) źródłach informacji – oceny, które dostał broker forex Expert Financial Solutions (opinie, wiadomości, komentarze itp).  Symbolem «+» oznacza się w większym stopniu pozytywne, «-» - w większym stopniu negatywne, «0» - neutralne i nieliczne, «+/-» - sprzeczne.

 

Stosunek traderów do informacji o rejestracji brokera w sumie jest pozytywny. Obecność regulatora finansowego w tym momencie wyklucza możliwość tego, że firma Expert Financial Solutions – oszuści i gwarantuje bezpieczną pracę. 

 

Ogólna ocena warunków handlowych

Jedynej opinii na temat warunków handlowych traderzy nie mają, ponieważ różne modele inwestowania nie pozwalają jednakowo oceniać warunki handlowe, ale większość opinii o Expert Financial Solutions świadczy o pozytywnym doświadczeniu klienta. Lokalizacja biura, sześć różnych kont handlowych, dźwignia i możliwość używania autorskiej platformy online stwarzają takie środowisko, dzięki któremu broker Expert Financial Solutions Ltd opinie swoje otrzymuje przede wszystkim o charakterze pozytywnym. Z innej strony, wysokość dźwigni finansowej pasuje nie wszystkim traderom: niektórzy przyzwyczajeni są do brokerów pozwalających na wysoko ryzykowne inwestycje z dźwignią do 1:1000, w tym samym czasie specjaliści Expert Financial Solutions upierają się przy racjonalnym zarządzaniu ryzykiem.

 

Strona internetowa firmy

Strona internetowa wygląda przyjemnie i świeżo. Wszystkie niezbędne rozdziały łatwo znaleźć, intuicyjnie. Lekko można znaleźć wszystkie potrzebne informacje i informacje o kontach handlowych. Można też znaleźć i przeczytać umowę o warunkach użytkowania, co zmniejsza szanse tego, że Expert Financial Solutions – oszustwo.

Na platformie dostępny jest też słownik potrzebnych terminów, podstawowa informacja techniczna, kilka filmików edukacyjnych i programów szkoleniowych. Poza tym, na stronie są telefony, e-maile obsługi klienta, gdzie można zasięgnąć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu. Strona jest dostępna po angielsku, po polsku i po rosyjsku.

 

Ocena traderów jakości serwisu

Dodatkowe usługi to nie tylko standardowy zestaw edukacyjny dla początkujących traderów, ale i przyjemne dodatkowe opcje. Na przykład, chodzi o personalnego menedżera, możliwość otrzymania wiadomości finansowych, dostęp do pełnej informacji o zbliżających się wydarzeniach ekonomicznych (raportach itp.), które wpływają na notowania giełdowe. W przypadku z większością traderów brak dodatkowej informacji o firmie na stronie oznacza, że to przekręt. Expert Financial Solutions bardzo dokładnie udowadnia, że jest zaangażowana w pracę traderów i współpracę z nimi, dlatego świeża codzienna analityka regularnie pojawia się na stronach. Obsługa kliencka brokera dostaje zawsze najlepsze opinie.

 

Typy kont handlowych

Broker oferuje sześć typów kont. Dla początkujących rekomendujemy „Standard”, depozyt – 250 euro. Użytkownik dostanie dostęp do podstawowych funkcji, całodobowej obsługi i materiałów analitycznych. Bardziej doświadczonym użytkownikom pasować będzie Srebrne i Złote konto, a zaawansowanym użytkownikom - Black VIP. Dodaje się do tych funkcji też usługa konsultacji przez menedżera osobistego, obszerne kursy szkoleniowe online, ubezpieczenie umów i transakcji.

 

 

Początkujący

Srebro

Inwestor

Premium

Złoto

Black VIP

Min. depozyt

250 EUR

2000 EUR

5000 EUR

10 000 EUR

50000 EUR

100000 EUR

Dźwignia

1:400

1:400

1:400

1:400

1:400

1:400

Platforma handlowa

Własna platforma

Własna platforma

Własna platforma

Własna platforma

Własna platforma

Własna platforma

Lot, od

0,01

0,01

0,01

0,01

0,01

0,01

Spread, od

od 2

od 2

od 2

od 2

od 2

od 2

Prowizja

+

+

+

+

+

+

 

Ocena uczciwości i transakcji

Ukończone transakcje w odpowiednim czasie stały się jednym z tematów, za które Expert Financial Solutions najczęściej dostaje dobre opinie. Firma oferuje cały zakres opcji dla traderów, którzy chcą wpłacić pieniądze na konto lub wypłacić je. Brytyjska firma oddała pierwszeństwo międzynarodowym dostawcom usług finansowych – bankom, systemom płatności i operatorom kart płatniczych. Brakuje jednego niektórych zwykłych systemów płatniczych, ale możliwie, że w przyszłości to się zmieni.

Wniosek: w tym momencie nie ma podstaw podejrzewać, że Expert Financial Solutions oszustwo. Większość użytkowników ocenia działalność firmy bardzo pozytywnie i zostawia opinie o niej w źródłach publicznych.

Komentarze 3

Cyprian Jasiński 05.11.2021

Lubię tę firmę. To moja pierwsza próba, próbowała tylko niektóre konta demonstracyjne. Mam nadzieję handlować jak profesjonalista. Dostałem trzy wypłaty w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Lena Zielińska 21.11.2021

Pracuję w finansach, więc naturalnie handel jest moim ulubionym hobby. Współpracowałem z brokerem przez jedenaście miesięcy i chcę zauważyć doświadczenia swoich pracowników. Zdarzyło mi się spotkać konsultantów z innych firm, którzy nie mogli nawet odpowiedzieć na duże proste pytania, a cieszę się, że mogę porozmawiać z ludźmi, którzy mówią moim językiem

Julia Sikorska 27.11.2021

Lepsze niż średnie warunki, zwłaszcza dla aktywów energetycznych i zapasów. Szczerze mówiąc, nadal nie mogę wrócić do ropy po wszystkich wypłatach, ale kogo troszeli, jeśli nadal mamy pozycje dla srebra, złota i innych bezpiecznych aktywów. Rozmowa usługi firmy, cały okres ostatnich miesięcy Wsparcie firmy bardzo mi pomogło.