Ochrona Twojego doświadczenia

GameSport Sankt Petersburg - opinie o gamesport.bet


GameSport Sankt Petersburg opinie | GameSport Sankt Petersburg to oszustwo 16 / February / 21 Piotr Cieślik Goście: 648 Ocena:

GameSport Sankt Peterb RUS to laboratorium naszych zwycięstw. Capper GameSport.BET oferuje wszystkim, którzy chcą zarabiać na e-sporcie do 500 procent miesięcznie.

Ten projekt jest doskonałym przykładem tego, jak nawet oficjalnie zarejestrowana firma może działać tak, aby klienci zawsze byli stratni. To, że wszyscy ci kapperzy i inni analitycy to głupota dla naiwnych głupców, nie trzeba powtarzać, bo to już jest jasne. Ale GameSport wykorzystuje również inne metody pompowania pieniędzy od użytkowników i wydaje się, że legalne, ale jednocześnie nie. Jak oszukuje projekt i co jest potrzebne, aby temu zapobiec, powiemy w recenzji.

Jak szukać projektu

GameSport Sankt Petersburg opinie

Bet oszustwo czy nie

Zakłady na e-sport

"GAMESPORTBET" Spółka z o. o.

Witryna

https://gamesport.bet

Plusy i minusy gamesport.bet

Nie

Narzucają swoje usługi

Odpisują pieniądze

Problemy z wypisaniem się

GameSport.BET-co to za projekt

GameSport.BET to duża usługa. Jest to oficjalna firma analityczna z biurem w centrum Petersburga, dostarczająca prognozy dotyczące dyscyplin esportowych. Firma działa od 2017 roku i pomogła już ponad 10 000 klientom uwolnić się od kajdan biura i 8-12 godzin pracy.

Tak to wszystko wygląda:

Lokalni analitycy przygotowują dokładne prognozy;

Stawiasz dokładnie z prognozą;

Firma gwarantuje dodatni wynik na koniec miesiąca-lub zwrócimy pieniądze za usługi.

Istnieje wiele taryf, wszystkie z nich są początkowo bardzo tanie, możesz subskrybować nawet za jeden Rubel. Oznacza to, że wydaje się, że nie ma ryzyka-początkowo wydajesz małe pieniądze, a ponadto, jeśli wszystko się nie powiedzie,wszystko zwróci. Ale oszuści z GameSport.BET dokładnie tak, jak chcesz, abyś myślał.

Jeśli chodzi o informacje prawne, to jest, ponieważ GameSport.BET jest naprawdę oficjalnie zarejestrowaną firmą. To prawda, że nie ma żadnych licencji i jest to znaczący problem.

Komunikacja

+78129393937

Nacisk kładziony jest na komunikację tekstową w komunikatorach i sieciach społecznościowych. Z innych opcji-podany numer telefonu. Istnieje również biuro w Petersburgu. Ale nie ma banalnej skrzynki elektronicznej.

Zdemaskowanie

GameSport.BET szczerze nas okłamuje. Zarabianie do 500 procent miesięcznie na stawkach, cokolwiek to jest, jest absolutnie nierealne.

Wszystkie te liczby, które są tak hojnie karmione na stronie projektu, nie mają żadnych dowodów, dlatego w żadnym wypadku nie można im uwierzyć.

Prognozy nie zawsze będą dokładne, więc możesz być na Czerwono. Co wtedy? Teoretycznie możliwy jest zwrot z firmy, która jest oficjalnie zarejestrowana. W praktyce-aby to zrobić, musisz przejść przez wszystkie kręgi piekła, a nie fakt, że wszystko skończy się dla ciebie dobrze, ponieważ GameSport.BET może równie dobrze ciągnąć gumę w nieskończoność.

GameSport.BET - jak wypisać się

Ogromny problem GameSport.BET to subskrypcja. Mamy go wszędzie i tylko za jeden Rubel. Ale to nic więcej niż zwabienie.

Dlaczego subskrypcja tej strony to horror? Ponieważ w ten sposób wyrażasz zgodę na dokonywanie płatności samochodowych. Mówią o rublach 200 co pięć dni, ale w rzeczywistości mogą i będą wypłacać znacznie więcej. A co, sam sobie pozwoliłeś.

Dopóki osoba zrozumie, jak wyłączyć subskrypcję, nic nie pozostanie na saldzie. Więc jeśli nagle subskrybujesz GameSport.BET, musisz natychmiast zrezygnować z subskrypcji. Możesz to zrobić w następujący sposób-przejdź do swojego profilu na stronie projektu, wybierz usługi, poszukaj subskrypcji i kliknij krzyżyk obok niego.

Ale to nie wystarczy-nadal musisz napisać do administratorów w komunikatorze z prośbą o potwierdzenie wyłączenia subskrypcji. Jeśli się zgodzą, problem zostanie rozwiązany. Jeśli nie, zobaczysz przysłowiowy napis GameSport Sankt Peterb RUS, co oznacza, że nadszedł czas, aby skontaktować się z prawnikami.

Tylko prawnicy pomogą Ci w odzyskaniu pieniędzy, które GameSport.BET już odpisał. Sam nic nie zrobisz, nawet nie próbuj.

Werdykt

GameSport.BET to szybkie biuro, które kradnie Twoje pieniądze zgodnie z prawem.Komentarze 0