Ochrona Twojego doświadczenia

Loopring waiting: co zrobi ta moneta w nadchodzących latach? [2022-2030]


Loopring, czego się spodziewać w [2022-2030] 31 / January / 22 Piotr Cieślik Goście: 581 Ocena:

Loopring to ciekawe oprogramowanie działające w sieci Ethereum. Dzięki temu istnieje możliwość wymiany różnych aktywów między sobą. Celem tego oprogramowania jest uczynienie istniejących i nowych zdecentralizowanych giełd tańszymi, bezpieczniejszymi i bardziej przejrzystymi.

W tym artykule powiemy Ci wszystko o prognozach cen tej monety. Powiemy Ci również dokładnie, dlaczego jesteśmy przekonani, że ta moneta znacznie wzrośnie w nadchodzących latach. Ciekawy? Następnie czytaj dalej szybko!


Co to jest Loopring (LRC)?

Zanim zagłębimy się w oczekiwania związane z Loopring, chcielibyśmy opowiedzieć nieco więcej o projekcie Loopring. Projekt Loopring został opracowany w celu stworzenia nowych zdecentralizowanych kryptowalut. Poprzez dopasowywanie zamówień i wymianę pierścieni wszystkie zamówienia są realizowane w samej giełdzie.

W rezultacie wszystkie zamówienia i księgi zamówień różnych giełd są łączone, aby wyświetlać tylko najlepsze ceny. W rezultacie większa liczba cen jest kontrolowana z szerszego rynku, aby zagwarantować najniższą cenę.

Oprócz tego, że koncentruje się na zdecentralizowanych giełdach, System Loopring koncentruje się również na scentralizowanych giełdach, takich jak Binance. Chodzi o to, aby stworzyć płynność na jak największej liczbie giełd. Zapewnia to również użytkownikom dostęp do jeszcze większej liczby cen.Komentarze 0