Ochrona Twojego doświadczenia

Jakie zmiany nastąpią w najbliższej przyszłości w sieciach społecznościowych?


Podsumowanie w mediach społecznościowych: premie za dobrych współtwórców treści 20 / January / 22 Piotr Cieślik Goście: 599 Ocena: ★★★★★

Teraz będzie można zapłacić subskrypcję twórcom treści na Instagramie, aby uzyskać różne korzyści i, co najważniejsze, pomóc osobie żyć w sieciach społecznościowych.

W ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy wzrost liczby osób publicznych w mediach społecznościowych. Ci ludzie gromadzą dużą liczbę obserwujących i wielu z nich żyje jako osoba publiczna na tych platformach.

Posiadanie ludzi tego kalibru sprawiło, że różne sieci społecznościowe szukają sposobów wspierania tych twórców treści i oczywiście generowania korzyści dla sieci społecznościowej.

Widzieliśmy kilka miesięcy temu próbę Twittera. I to jest to, że sieć blue bird uruchomiła sposób na wspieranie osobowości swojej platformy. Użytkownicy, którzy chcieli, mogli dać tym ludziom napiwek jako wyraz uznania dla ich pomysłowości.

Instagram jest teraz dodany do propozycji Twittera, chociaż robi to w bardzo podobny sposób do Patreona. Na platformie zdjęć i filmów Facebooka, znanej teraz jako Meta, użytkownicy będą mogli subskrybować swoje ulubione profile.

Sposób, w jaki Instagram wprowadzi subskrypcje, jest dość jasny: osoby, które płacą twórcom treści, otrzymają dostęp do specjalnych treści. W rzeczywistości najciekawszy będzie sposób, w jaki aplikacja się przystosowuje.

I chodzi o to, że z tego, co widać w oświadczeniu na Instagramie, twórcy treści będą mogli publikować historie i prowadzić transmisje na żywo tylko dla użytkowników, którzy subskrybowali ich treści.

Będą też medale lub wyróżnienia dla tych użytkowników, chociaż wydaje się, że ma to znacznie większe zastosowanie dla twórcy treści. Odznaki pojawią się obok nazwy użytkownika w komentarzach, dzięki czemu będą łatwe do zidentyfikowania.

Subskrypcje na Instagramie nie są jeszcze dostępne dla wszystkich użytkowników. Plan sieci społecznościowej polega na rozpoczęciu od niewielkiej garstki twórców treści w Stanach Zjednoczonych, a następnie przeskoczeniu do różnych krajów.

Jak zaplanować zdjęcia na Instagramie

Jeśli regularnie publikujesz na Instagramie, zwłaszcza jeśli są to treści, które musisz wcześniej przygotować, powinieneś to zaplanować. Pokażemy Ci, jak umówić się na zdjęcie na Instagramie za darmo, krok po kroku.
przeczytaj samouczek

I tak, subskrypcje na Instagramie są nadal testem. Będziemy musieli być uważni, aby zobaczyć, jak ta propozycja postępuje ze strony sieci społecznościowej, najprawdopodobniej, jeśli pójdzie dobrze, zastosowanie jej na poziomie ogólnym nie zajmie dużo czasu.

Teraz będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, jak poruszają się pozostałe sieci społecznościowe i czy spróbują podążać za modelem subskrypcji na Instagramie lub obstawiać wskazówki, jak robi to Twitter. Czas jest jedynym, który będzie miał odpowiedź na tę sytuację w mediach społecznościowych.Komentarze 0