Ochrona Twojego doświadczenia

Recenzja słuchawek TWS Devialet Gemini


TWS Devialet Gemini 25 / March / 20 Piotr Cieślik Goście: 640 Ocena:

Gość z Francji. Zła cena, elegancki dźwięk i bardzo dziwne oprogramowanie.
Jest taka interesująca francuska marka Devialet: ludzie robią drogie Głośniki, zyskały uznanie na całym świecie. Devialet można znaleźć nawet w sklepach Apple, co już wiele mówi (producenci Firmy bardzo ostrożnie wybierają akcesoria). Devialet niedawno współpracował z Huawei i pokazał niedrogi, fajny" inteligentny " głośnik. Cóż, od dawna poluję na słuchawki Gemini, dzięki facetom z Big Geek za szybką dostawę. Rozpakowałem, używam od kilku tygodni, powiem ci, co to za bestia.
Ilustracja: Svetlana Chuvileva / Wylsacom Media
Projekt, konstrukcja
Krótko mówiąc, słuchawki są jak głośniki Devialet i coś w tym jest. Przynajmniej siedzą bardzo dobrze, nic nigdzie nie miażdży ani nie pociera nawet po godzinie ze słuchawkami.
Obudowa jest również interesująca, pokrywa nie otwiera się, ale przesuwa się płynnie. Rowki z magnesami, słuchawki siedzą bezpiecznie, łatwo zrozumieć, który, gdzie umieścić. USB Type-C jest używany do ładowania, obsługiwane jest ładowanie bezprzewodowe, wypróbowane z "dywanem" Nomada.
Etui nie można nazwać małym, jest większe niż Etui AirPods Pro. W kieszeni kurtki można nosić bez problemów,ale w dżinsach wystaje prosto.
Ochrona przed zachlapaniem w standardzie IPX. Co do sportu to powiem: próbowałem chodzić w słuchawkach na torze, próbowałem ćwiczyć z trenerem, wszystko było ok. jakość transmisji mowy nie jest zła, nic nigdzie nie leci. Ale tutaj wszystko jest indywidualne, dla sportu radzę wszystkim Słuchawki Z Pałąkiem na głowę — na przykład Beats Powerbeats Pro lub coś podobnego.
Deklarowany czas pracy wynosi sześć lub osiem godzin w zależności od tego, czy redukcja szumów działa, czy nie, kolejne trzy ładunki daje obudowa. Poniżej jeszcze o tym napiszę, ale czasami kubki luźno przylegają do styków, jedna filiżanka jest naładowana, druga nie. Zalecam okresowe układanie walizki na stole-jak pokazała praktyka, w tej pozycji sytuacja ładowania jest mniej lub bardziej przewidywalna.
Aplikacja
Aplikacja jest bardzo piękna, ale nie udało mi się podnieść dysz za jej pomocą: włóż słuchawki, rozlegają się dźwięki, a następnie powiedz, czy dysze są w porządku, czy nie. Próbowałem wszystkiego po kolei, za każdym razem wystąpił błąd. W końcu po prostu przestałem to robić.
Potem zacząłem instalować aktualizację oprogramowania, nie udało się to również za pierwszym razem. Za pierwszym razem aktualizacja została anulowana, za drugim razem. Nie wiem, z czym to się wiąże, ale radzę zaktualizować słuchawki późno w nocy, kiedy smartfon można bezpiecznie umieścić obok obudowy.
Co jeszcze możesz powiedzieć o markowym programie. Jest piękna. Można dostosować korektor. Możesz ustawić "inteligentną" pauzę: wyjmij Gemini z uszu, odtwarzanie muzyki zostanie zatrzymane. Obecny tryb jest widoczny na ekranie głównym-redukcja szumów, przezroczystość lub "neutralny", gdy słuchawki działają jak słuchawki. Nie będę skarcił Narzędzia — najbardziej interesowała mnie aktualizacja, choć nie za pierwszym razem, ale wszystko się udało. Dziękuję bardzo.
Redukcja szumów i tryb przezroczystości
Szczerze mówiąc, działanie tych systemów jest prawie niezauważalne-prawdziwy przełom w tej kategorii słuchawek nastąpił wraz z wydaniem AirPods Pro, ale Devialet Gemini przypomina takie modele z przeszłości. Trochę stłumione głośne dźwięki, trochę wzmocnione dźwięki wokół, w tym formacie. Jeśli te funkcje są dla Ciebie ważne, lepiej kup AirPods Pro.
Problem
Oprócz zabawy z programem istnieje wiele innych kwestii. Słuchawki w menu Bluetooth są zdefiniowane jako Gemini L I Gemini R, działają zarówno po podłączeniu Gemini L. czasami podłączana jest tylko odpowiednia Słuchawka i nie słuchasz stereo, ale mono. Lub można podłączyć tylko lewą słuchawkę. Problem można wyleczyć w jeden sposób: włącz i wyłącz Bluetooth.
Czasami słuchawki nie łączą się normalnie po wyjęciu z walizki lub jeśli odsunąłeś się od smartfona nieco dalej niż to konieczne. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś przyzwyczajony do stabilnej i pięknej pracy AirPods, istnieje pewne napięcie z Gemini — nie wiesz, co wyrzucą za sekundę. Częściej wszystko jest w porządku, ale wyjmując słuchawki dziesiąty raz dziennie, możesz wpaść w kłopoty.
Zdarza się również, że słuchawki leżą dzień w walizce, jedna jest naładowana, druga prawie rozładowana. Spotkałem się z takim nieszczęściem kilka razy w ciągu miesiąca eksploatacji.
Dźwięk
Ogólnie o problemach nie mogłem napisać, ale chcę pochwalić te słuchawki za dźwięk-w sumie niewiele urządzeń audio mnie bezwarunkowo cieszy, Gemini jest jednym z takich. Niesamowita głośność,odrzut, dobry bas, detale, Zwykle słuchawki TWS nie mówią wiele, nie ma tego nawet blisko. Oczywiście użytkownicy technologii Apple nie mają żadnego pożytku ze wsparcia aptX.
Nawiasem mówiąc, próbowałem podłączyć Słuchawki Do Samsung Galaxy Z Fold 2, słuchałem tych samych utworów w Apple Music i nie zauważyłem dużej różnicy. Kolejne pytanie, jeśli zdobędziesz FLAC i uruchomisz na "foldzie" w jakimś programie-wtedy jest różnica i każdy może ją usłyszeć (nie wszyscy chcą się tym przejmować). I prawdopodobnie w przypadku Fold i najlepszych urządzeń z Androidem z obsługą aptX te słuchawki są jednymi z najlepszych w tej chwili — a Tidal zabrzmi fajnie, a FLAC można eksperymentować również z innymi formatami. W doświadczeniu operacji Fold 2 (ukaże się w połowie lutego) opowiem o tym bardziej szczegółowo.
Na razie polecam muzykę do słuchania z Devialet Gemini i nie tylko.
Numer jeden: oczywiście Ancestors to Madlib, ale jak inaczej. Bardzo dobra muzyka, pięknie wykonana.
Numer dwa: trochę wysokiej jakości muzyki elektronicznej, Isles-Bicep. Często włączam w ostatnich dniach-to idealny zbieg okoliczności z lutym w Moskwie (a zwłaszcza jeśli jedziesz samochodem,a śnieg wciąż pada, szum).
Po trzecie: ponieważ nasze słuchawki są francuskie, niech będzie klasyk, Yves Montand. Brzmi świetnie!
Werdykt
W sprzedaży detalicznej słuchawki kosztują 299 euro, czyli około 27 000 rubli. Oficjalnie do nas nie zabierają, pomogli mi bracia z Big Geek (pomogą ci, jeśli to konieczne). Cena gryzie, ale produkt okazał się dziwny. Zwykle w moich recenzjach staram się nie tylko zrozumieć, czy coś jest dobre, czy złe, ale mogę istnieć z tym urządzeniem. Na początku byłem wkurzony Devialet Gemini, ale po pewnym czasie przyzwyczaiłem się do noszenia ich ze sobą — Ta zdrowa walizka jest świetna nawet w kieszeni puchowej kurtki, ale wszystko mogę wybaczyć za jakość dźwięku.
Rozumiem, że jest jeszcze jedna myśl: nie płaciłem za słuchawki, zostały dostarczone do testu. A ja bym je sobie kupił? Cóż, jeśli wyobrażasz sobie, że idziesz gdzieś w Europie, wchodzisz do sklepu ze sprzętem, widzisz nowość, słuchasz, płacisz pieniądze-tak, kupiłbym. Nawet pomimo braku redukcji szumów i trybu przezroczystości-rozmowa w nich też jest taka sobie. I gdzie dokładnie naciskać czujniki, nadal nie rozumiem.
Ale-dźwięk. Możesz eksperymentować z Samsung Galaxy Z Fold 2 i przyszłymi urządzeniami do testów, chcę wypróbować nowoczesny przenośny odtwarzacz. Nie wiem, jak to wyszło Devialet, co to za sterowniki — na oficjalnej stronie skromny "Driver-1 Full-range per earbud" - jak to było skonfigurowane, ale nawet strumień w MixCloud nagle się ujawnia i pozostawia niezapomniane wrażenia. To jest drogie.
Jak dotąd jakość dźwięku na mojej osobistej liście Devialet Gemini jest na pierwszym miejscu — ale zanim zdecydujesz się je zamówić lub poszukać w sprzedaży, odpowiedz sobie na proste pytania. Czy potrzebujesz wysokiej jakości redukcji szumów, przejrzystości, braku zabawy z połączeniem i aktualizacją? Jak zrozumiałem, osławiony system kalibracji Gemini w ogóle nie działa — bez względu na to, jak zmieniłem dysze, nadal nie można było ukończyć procesu. Oczywiście nie zniechęcam cię, tylko ostrzegam. Cóż, wybaczyłem wszystko i po prostu mówię sobie w ten sposób: pamiętajmy, dlaczego w ogóle wymyśliliśmy słuchawki.
Dla muzyki, dla muzyki, przyjaciele.
Wraz z facetami z Big Geek staramy się wypełniać sekcje witryny najlepszymi towarami, Devialet Gemini to tylko jeden z przykładów. Działa kod promocyjny Wylsa, są rabaty, pomoc w wyborze, wszystko zgodnie z oczekiwaniami — skontaktuj się, słuchaj dobrej muzyki z odpowiednimi rzeczami.Komentarze 0