Ochrona Twojego doświadczenia

Acer Aspire 5 Spin A5SP14-51MTN-007, Ultrabook 2 w 1


Acer Aspire 5 Spin A5SP14-51MTN-007: laptop 2 w 1 do pracy, nauki i rozrywki 27 / October / 23 Piotr Cieślik Goście: 501 Ocena: ★★★★

Acer Aspire 5 Spin A5SP14-51MTN-007 to smukły i lekki laptop 2 w 1, który można łatwo przenosić i przekształcić w tablet dzięki 14-calowemu ekranowi dotykowemu IPS Full HD 360°. Jego 10-godzinny czas pracy na baterii z systemem Windows 11 przypadnie do gustu użytkownikom mobilnym, a hybrydowy procesor Intel Raptor Lake Core i5-1335U z grafiką Iris Xe i 16 GB pamięci RAM zapewnią dobrą wydajność do codziennej pracy i skromnych gier. Ten elegancki i wszechstronny hybrydowy ultrabook w srebrnym kolorze posiada również czytnik biometryczny, podświetlaną klawiaturę, obsługę Wi-Fi 6 i USB-C Thunderbolt 4.

Acer Aspire 5 Spin A5SP14-51MTN-007 - obudowa, złącza i ekran

Smukła i lekka srebrna obudowa, która otwiera się o 360° i przekształca w tablet, sprawia, że ten laptop 2 w 1 jest elegancki i smukły.

Ekran jest wyposażony w technologię multi-touch, która pozwala na interakcję z systemem i oprogramowaniem po prostu kładąc na nim co najmniej jeden palec - lub dołączony rysik - za pomocą kombinacji dotknięć i gestów.

Ekran dotykowy ma błyszczącą powłokę, która nadaje kolorom nasycony wygląd, ale jest podatna na odbicia w jasnym świetle (np. na zewnątrz).

Ekran ma również format 16:10, który pozwala wyświetlać więcej informacji na całej wysokości niż klasyczny 16:9. Posiada również rozdzielczość Full HD, dzięki czemu nadaje się do oglądania treści w wysokiej rozdzielczości, takich jak filmy.

Dzięki zintegrowanemu czytnikowi biometrycznemu możliwe jest uwierzytelnianie za pomocą odcisku palca z technologią Windows Hello.

Klawiatura typu chiclet może być podświetlana, co jest przydatne do lepszego rozróżniania klawiszy w warunkach słabego oświetlenia.

Acer Aspire 5 Spin A5SP14-51MTN

Ten ultrabook 2 w 1 z możliwością naładowania do 50% w 45 minut posiada szeroką gamę opcji łączności: moduły bezprzewodowe USB-C Thunderbolt 4, Wi-Fi 6 ax i Bluetooth 5.1 do zdalnej komunikacji i łączności, praktyczne wyjście wideo HDMI do łatwego podłączenia do telewizora lub monitora, port audio oraz 2 porty USB 3.0 (kompatybilne z USB 2.0), które gwarantują 10-krotnie szybszy transfer danych niż USB 2.0 po podłączeniu urządzeń peryferyjnych USB 3.0.

Wydajność, czas pracy na baterii Acer Aspire 5 Spin A5SP14-51MTN-007

Acer Aspire 5 Spin A5SP14-51MTN-007 to kompaktowy laptop o wysokiej rozdzielczości, który można przekształcić w tablet, zaprojektowany do wszechstronnego użytku w podróży.

Jeśli jesteś w podróży lub szukasz laptopa dla studenta, docenisz, że ten hybrydowy laptop może działać na baterii przez około 10 godzin przy nieaktywnym użytkowaniu. Jest również łatwy w transporcie dzięki kompaktowej, smukłej i lekkiej konstrukcji.

Co ważne, został on zbudowany z energooszczędnych komponentów, takich jak 16 GB pamięci RAM o niskim zużyciu energii. Dotyczy to również procesora, Intel Raptor Lake Hybrid Core i5-1335U, w którym znajduje się moduł graficzny Iris Xe.

Rdzeń ten zapewnia dobrą wydajność w codziennym użytkowaniu, w tym przeglądaniu zdjęć i filmów oraz umiarkowanym graniu.

Codzienne dane są archiwizowane za pomocą dysków SSD, co zauważalnie poprawia responsywność i płynność w porównaniu z dyskiem twardym. W rzeczywistości dyski SSD są nie tylko bardziej niezawodne, mniej energochłonne i cichsze, ale także znacznie szybsze.

W szczególności dyski SSD umożliwiają uruchamianie/zatrzymywanie, przetwarzanie i uruchamianie aplikacji szybciej niż dysk twardy, a nawet szybsze przechodzenie do map w grach online.

Mówimy o dysku SSD o pojemności 512 GB, co odpowiada standardowej pojemności dysków twardych.

Jeśli jednak przestrzeń jest zbyt ograniczona, można użyć dysku zewnętrznego, takiego jak urządzenie USB 3.0/USB-C, aby szybko przesyłać dane.

Model ten może być odpowiedni dla osób poszukujących mobilnego notebooka dla studentów, który można wygodnie przenosić i przekształcić w tablet.Komentarze 0