Ochrona Twojego doświadczenia

Motley Fool: szeroki zakres funkcji i usług dla inwestorów


Motley Fool usługa wyboru akcji 27 / grudnia / 23 Piotr Cieślik Goście: 1005 Ocena:

Motley Fool jest jedną z najpopularniejszych usług selekcji akcji w 2023 r ze względu na obszerne badania i wiarygodne dane. Zespół serwisu składa się z ekspertów, którzy analizują akcje pod kątem dziesiątek kryteriów, aby zapewnić najlepsze wyniki. Usługa oferuje codzienne wyceny, szczegółowe raporty analityczne, wiadomości w czasie rzeczywistym i śledzenie akcji w czasie rzeczywistym. Posiada również narzędzie do oceny ryzyka inwestycyjnego, które pomaga określić, jakie ryzyko jesteś skłonny podjąć przy swoich inwestycjach.

Ten sam Motley Fool robi to od ponad 30 lat i wspiął się na szczyt listy indywidualnych selekcjonerów akcji. Do kwietnia 2021 r akcje wybrane przez Motley Fool przyniosły zwroty około pięciokrotnie wyższe niż indeks S&P 500 w momencie debiutu.

Oznacza to dożywotni zwrot w wysokości 585 % w porównaniu do 136 % dla S&P, co daje niesamowity obraz. Po przystąpieniu do programu wymagane jest przyjęcie zasad handlowych, które uwierzytelniają metodologię biznesową.

Peter i Tommy Garden, dwaj bracia, założyli The Motley Fool w 1993 roku. Od tego czasu opublikowali cztery bestsellerowe książki, współpracowali z NPR przy produkcji inwestycyjnych audycji radiowych i stworzyli wiele niezwykle udanych programów. Z ponad 700 000 uczestników, ich program doradztwa giełdowego osiągnął godne podziwu wyniki.

Każdego miesiąca wysyłanych jest sześć biuletynów, począwszy od pierwszej środy każdego tygodnia i kontynuowanych regularnie. Ponadto użytkownicy otrzymują wiadomości "sprzedaj" w czasie rzeczywistym, gdy zmieniają się warunki rynkowe. Użytkownicy mają również dostęp do analiz Morona "Dziesięć najlepszych akcji do kupienia dzisiaj" i "Pięć najlepszych akcji dla początkujących" dla wszystkich aktywów. Usługa kosztuje 199 USD rocznie, przy czym cena jest obniżona o 99 USD przez pierwszy rok (tylko nowi rekruci). Zanim zaczniesz, możesz wypróbować pełny tygodniowy program z 1-miesięczną gwarancją finansową.

The Motley Fool oferuje więcej niż tylko członkostwo w Stock Advisor. Magazyn Rule Breaks podkreśla "ukryte perełki", które wybierają konsumenci, koncentrując się na firmach, które są gotowe rzucić wyzwanie swoim branżom. Według Motley Fool, te wybrane spółki zyskały 346 % od momentu ich powstania. W tym samym okresie indeks S&P 500 wzrósł o 117 %.

Jeśli więc szukasz niezawodnej usługi selekcji akcji, która pomoże Ci poprawić wyniki inwestycyjne, Motley Fool jest świetną opcją.Komentarze 0