Ochrona Twojego doświadczenia

Investment Status - opinie inwestorów o projekcie inwestycyjnym


Investment Status - opinie | Investment Status oszustów 10 / marca / 21 Piotr Cieślik Goście: 702 Ocena:

Treść artykułu:

Przegląd projektu finansowego Investment Status

Weryfikacja projektu inwestycyjnego o stanie inwestycyjnym

Prawdziwe opinie deponentów

Wniosek

Investment Status to rodzaj projektu inwestycyjnego, który oferuje opłacalne inwestowanie pieniędzy i uzyskanie stabilnego dochodu. Prawdziwy projekt czy kolejny smoczek?

Niestety, ten projekt jest kolejnym manekinem, któremu nie można ufać. Nic nowego, wymyślona piękna legenda udanej firmy, najkorzystniejsze warunki inwestycyjne, kłamliwe Oświadczenia o wiarygodności. Ale niektórzy ludzie nadal wierzą w takie bajki i tracą pieniądze.

W tym przypadku nigdy nie zarobisz prawdziwych pieniędzy, a jedynie je stracisz. Celem projektu jest zmuszenie Cię do oddania pieniędzy. Istnieją już prawdziwe opinie od ofiar, które zainwestowały swoje środki, a teraz próbują je odzyskać. Dlatego rozważymy szczegółowo projekt i powiemy całą prawdę o statusie inwestycji.

Powiązane nazwy projektu:

Projekt finansowy Investment Status LTD.

Adres strony:

http://invstatus.com

Kontakt:

[email protected]

[email protected]

Przegląd projektu finansowego Investment Status

Według legendy jest to odnosząca sukcesy firma, która wynajmuje własne serwery. Ten biznes jest bardzo udany, ponieważ teraz każda firma, organizacja potrzebuje hostingu swoich stron internetowych, rozwoju, programów na dedykowanych serwerach. Investment Status zapewnia maksymalną moc serwerów, dlatego wielu klientów stale korzysta z usług.

Ważne! Jeśli natknąłeś się na pseudoinwestycyjny projekt i padłeś ofiarą tych oszustów, opisz całą historię w komentarzach na naszej stronie. Twoja opinia pomoże pozostałym użytkownikom Internetu zaoszczędzić pieniądze i nie zadzierać z Webears.

Firma ma na celu rozwój, dlatego postanowiła zaprosić prywatnych inwestorów, którzy są zainteresowani pasywnym dochodem. Pieniądze inwestorów zainwestują w zakup nowego sprzętu serwerowego, serwis. Inwestorzy otrzymają część zysków z całkowitych przychodów firmy.

Inwestorom dostępnych jest kilka planów inwestycyjnych:

Depozyt od 500 rubli, dzienny dochód 0.7%, umowa na 20 dni.

Depozyt od 200 000 rubli, dzienny dochód 0.9%, umowa na 60 dni.

Depozyt od 1000000 rubli, dzienny dochód 1.1%, umowa na 120 dni.

Depozyt od 10000000 rubli, dzienny dochód 1.3%, umowa na 180 dni.

Weryfikacja projektu inwestycyjnego o stanie inwestycyjnym

Zacznijmy weryfikację od danych prawnych. Na stronie znajdują się zrzuty ekranu dokumentów LLC "status". Z rejestrów otwartych można dowiedzieć się, że spółka została zarejestrowana w 2008 roku, obecnie jest w stratach stałych. Podstawowa działalność: "działalność polegająca na świadczeniu innych usług finansowych, z wyjątkiem usług ubezpieczeniowych i emerytalnych".

Dodatkowo istnieje informacja, że firma INV STATUS LTD została zarejestrowana w Wielkiej Brytanii w dniu 27 lipca 2020 r. Jest to firma jednodniowa, która jest rejestrowana, aby jakoś nadać wygląd niezawodności.

Dostajemy ofertę inwestowania pieniędzy w nierentowną firmę? W jaki sposób firma gwarantuje zysk, mimo że nie ma realnych przychodów? Dane prawne rosyjskiej firmy nie należą do tego projektu, oszuści po prostu wzięli je z otwartego rejestru i są nimi objęci. Rejestracja Offshore, jest to zwykły kawałek papieru, który również nie ma prawdziwego faktu sukcesu tego projektu.

Zasady projektu wyraźnie mówią, że nie ma prawdziwych gwarancji, że nikt nie zwróci pieniędzy. Inwestorzy powinni inwestować tylko kwoty, które mogą stracić. Innymi słowy, zwykła piramida finansowa.

Zwykłe oszukiwanie ludzi. Łatwowierni ludzie wierzą, że inwestują pieniądze w prawdziwą firmę, a ostatecznie oszuści przypisują wszystkie fundusze. Deponenci nie mogą odzyskać swoich pieniędzy, ponieważ oszuści trzymają się pełnej anonimowości, biorą pieniądze na anonimowe konta.

Prawdziwe opinie deponentów

W internecie można znaleźć tylko negatywne recenzje i recenzje, które potwierdzają, że ten projekt jest kolejną piramidą finansową.

Istnieją recenzje ofiar, które zainwestowały 1000 rubli, w wyniku czego otrzymały około 100 rubli płatności, a pozostałe fundusze zostały zamrożone. Administracja nie odpowiada na wiadomości, nie zwraca depozytów.

Wniosek

Status inwestycji to typowa piramida finansowa. Strona jest kompletnym kłamstwem, nie ma prawdziwych faktów dotyczących wiarygodności projektu, wszystko jest anonimowe. Dlatego zdecydowanie odradza się ufanie temu projektowi, ponieważ stracisz pieniądze.

 Komentarze 0