Ochrona Twojego doświadczenia

Kryptowaluta UMI-recenzje i weryfikacja umi.top


Kryptowaluta UMI opinie | Kryptowaluta UMI Oszuści 27 / kwietnia / 21 Piotr Cieślik Goście: 763 Ocena:

Kryptowaluta UMI-recenzje i weryfikacja umi.top

UMI to wszechstronny instrument pieniężny typu open source. Oznacza to, że kryptowaluta, w której w rzeczywistości jesteśmy tutaj oferowani do inwestowania.

Pomysły na inwestycje w kryptowaluty nie są niczym nowym. Zwłaszcza dzisiaj, kiedy tylko leniwy nie słyszał, czym jest krypta i jaka jest opłacalna. Rzeczywiście, zmienność waluty cyfrowej pozwala na zarabianie na niej, ale możesz także wypalić się, jeśli kurs pójdzie w przeciwnym kierunku. Więc jest 50 na 50. Oszuści obiecują, że kryptowaluta może zarabiać tylko, rzekomo nawet bez ryzyka. Zwłaszcza jeśli chodzi o nową monetę, o której nikt jeszcze nie wie. Zazwyczaj są to wszystkie śmieci, a tak naprawdę takie projekty są piramidami finansowymi. Taki jest UMI.

Jak szukać projektu

UMI opinie

Kryptowaluta Yumi oszustwo czy nie

Inwestycje w kryptowaluty

Witryna

https://umi.top

Plusy i minusy UMI

Moneta istnieje

Śmieciowa kryptowaluta

Płacą fantomami

Brak dokumentów

Piramida finansowa

UMI-co to za projekt

Strona została stworzona, abyśmy natychmiast zobaczyli tutaj zaawansowane technologie i innowacje. Wiele pustych obietnic napisanych pięknymi, ale całkowicie niesprawdzonymi słowami. To znaczy, po prostu obiecują, że wszystko będzie dobrze, że wszystko jest bezpieczne, że musisz teraz zainwestować w UMI, ponieważ wtedy moneta będzie bardzo droga i tak dalej, i tym podobne.

Aby kryptowaluta mogła się rozwijać, musi być coś wzmocniona. To, co jest poparte UMI, nie jest znane. Nie jest nawet jasne, kto ją stworzył i kto jest właścicielem technologii wydobywczej. Tak, taka moneta jest, ale nigdzie się nie sprzedaje, jej wartość jest zerowa, nie można jej kupić, wymienić ani sprzedać. Oznacza to, że w tej chwili absolutnie nic nie reprezentuje.

Pokazują piękną prezentację, w której ponownie obiecują gratisy, ale zamiast tego ujawnią przynajmniej niektóre informacje prawne. Ale nic tu nie ma, pełna anonimowość, a te anonimowe postacie chcą z jakiegoś powodu wytrząsnąć z nas jak najwięcej pieniędzy.

Recenzje na UMI w sieci są wystarczające, oczywiście są one głównie negatywne, a pozytywny, który jest, jest napisany przez refovodów, którzy w tak prosty sposób próbują znaleźć frajerów dla ich struktury.

Komunikacja

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Dane kontaktowe to trzy skrzynki elektroniczne i to wszystko. Tak, solidny projekt, nic nie możesz powiedzieć.

Zdemaskowanie

Kryptowaluta UMI to natychmiastowe i bezpłatne transfery blockchain. Innowacyjny Stacking pozwala gromadzić monety UMI po prostu trzymając je w portfelu.

UMI jest 300 razy szybszy niż Bitcoin i przetwarza do 4369 transakcji na sekundę, starając się pokonać VISA i MasterCard.

Zwiększymy liczbę monet do 40% miesięcznie, po prostu trzymając je w portfelu. Bez kosztów energii i instalacji oprogramowania. Po prostu dołączamy do istniejących struktur stakingowych lub tworzymy własne, aby uzyskać jeszcze więcej monet.

UMI - nic więcej niż piramida

Jaka jest istota tego oszustwa? W tym, że moneta UMI jest śmieciem, a na pewno nie będzie w stanie zapewnić wzrostu do 40% miesięcznie. Dlatego taki zysk będzie dla Ciebie banalny.

Innymi słowy, administratorzy tego projektu płacą ci cukierkami, ile chcesz procent, a ty płacisz prawdziwe pieniądze w zamian, a także stale zapraszasz nowych łopianów, aby je również rozwiedli. Okazuje się, że tylko ci, którzy stoją na szczycie piramidy, będą zarabiać tutaj – Jak to zawsze się dzieje.

Werdykt

Kryptowaluta UMI nie stanie się nowym Bitcoinem. Jest to jedna z wielu monet śmieciowych, które zostały stworzone wyłącznie w celu oszustwa. W tym przypadku jest używany jako przynęta do piramidy finansowej. Mogą tu płacić tylko grosze, ale w końcu nadal pozostaniesz na dużym minusie.Komentarze 0