Ochrona Twojego doświadczenia

Recenzja MagSafe-portfela MOFT


Recenzja MagSafe-portfela 18 / marca / 21 Piotr Cieślik Goście: 946 Ocena:

Przemyślana alternatywa.
Portfele Apple z magnesami MagSafe to najlepsze akcesoria. Oczywiście podczas prezentacji nie zaskoczyli mnie, a nawet rozczarowali. Ale po tym, jak skorzystałem z tego akcesorium, moja opinia się zmieniła.
Wszystkie moje karty są na żywo w Apple Pay, więc w portfelu noszę bilet i trochę gotówki na transport i napiwki. Nie trzeba już nosić dużego portfela: para banknotów i plastik pasują bez problemu. Ponadto portfel MagSafe jest zawsze przymocowany do smartfona i prawie niemożliwe jest zapomnienie.
Ilustracja: Svetlana Chuvileva / Wylsacom Media
Portfel MagSafe ma jeszcze kilka zalet. Po pierwsze, smartfon z portfelem jest wygodniejszy do trzymania, szczególnie ogromny iPhone 12 Pro Max. Po drugie, smartfon nie porysuje się, jeśli położysz go na stole. Jest to dla mnie ważne, ponieważ nie noszę futerałów i nie chcę ciągle rzucać urządzenia na różne powierzchnie.
Jakie są wady portfela Apple?
To tylko portfel. To jego główny plus i główny minus. Portfel Apple musi być stale usuwany, jeśli chcesz zdobyć kartę lub gotówkę — z przodu nie ma dziury i nie możesz odebrać karty. Oczywiście jest to zrobione dla bezpieczeństwa.
Portfel Apple można zgubić, zwłaszcza jeśli jesteś roztargniony. Ale nie miałem takiego, że portfel sam odpadł lub zaczepiłem go ubraniem. Co innego: jeśli zdejmiesz portfel, smartfon nawet trochę wibruje, to znaczy możesz zrozumieć, że akcesorium odpadło. Jednak nigdy mi się to nie zdarzyło.
Co wymyślił MOFT?
Firma od dawna oferuje portfele na rzepy na smartfony. Są wygodne w użyciu ze starszymi urządzeniami, w których nie ma ładowania bezprzewodowego. Ale podłączenie takiego akcesorium do iPhone ' a z najnowszej serii i utrata Ładowania Bezprzewodowego to coś takiego. Łatwiej jest kupić dobry cardholder i nosić go ze sobą w kieszeni.
Ale wraz z nadejściem MagSafe producent miał okazję, o której wcześniej można było tylko pomarzyć: zarówno bezprzewodowe ładowanie działa, jak i kilka futerałów z magnesami, na których można przymocować portfel. Wszystko to jest proste i wygodne.
Główną różnicą w stosunku do portfela Apple jest wbudowany uchwyt na stojak. Do połączeń wideo lub oglądania filmów to tylko bajka. Smartfon można umieścić zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Jeśli smartfon stale wypadnie z rąk, MOFT może być używany jako uchwyt. Również bardzo wygodne.
W schowku na karty mieszczą się trzy karty bankowe, tak jak w oryginalnym akcesorium Apple. Możesz zastąpić kilka kart gotówką. Nie ma przegród na monety.
Jeśli masz" naleśnik " MagSafe, możesz na przykład umieścić go pod portfelem, naładować smartfon i obejrzeć wideo. Z przodu znajdują się również magnesy. Dzięki temu smartfon z portfelem można zawiesić na lodówce lub specjalnym uchwycie MOFT.
Jakie są wady?
Portfel MOFT jest gorszy niż oryginalne akcesorium Apple. Szwy nie są klejone, wiele z nich nie jest nawet zszytych, więc po pewnym czasie torebka się rozpadnie, a tkanina wystaje. Przez kilka dni użytkowania nic się z nim nie stało, ale to, co stanie się za kilka miesięcy, jest pytaniem. Sztuczna skóra daje również inne odczucia.
A najbardziej niewygodna jest forma. Ze względu na stojak kształt portfela jest nieco inny,a trzymanie smartfona z portfelem MOFT jest niewygodne — wbija się w palce. Nie mogę powiedzieć, że jest to okropny dyskomfort i nie można z tym żyć, ale po portfelu Apple nie chcę przechodzić na MOFT, nawet z wbudowanym stojakiem.
Wszystkie te wady są spowodowane kosztem akcesorium. Portfel Apple sprzedaje za 59 USD w USA, a za MOFT prosi o 29 USD. Z pewnością portfel MOFT jest wart swojej ceny: ma przemyślany stojak i system magnesów. Byłoby wspaniale, gdyby producent wypuścił wersję Pro za te same 59 USD, ale wykonaną z wysokiej jakości skóry i zszytych szwów - natychmiast kupiłby!
Czy są jakieś alternatywy?
Producent Spigen ma portfele MagSafe. Są też ze stojakiem. Ale jakie było moje zdziwienie, że iPhone 12 Pro Max nie trzyma takiego akcesorium. Całkiem. W rezultacie otrzymujemy wysokiej jakości portfel bez stojaka. Jeśli nie lubisz skóry, Spigen jest świetną opcją. Mieści tylko dwie karty, ale dzięki temu okazało się, że portfel jest cieńszy.
Na Kickstarterze często natknąłem się na ciekawe portfele, ale czas oczekiwania wynosi kilka miesięcy. Jak przyjadą-napiszę recenzję i opowiem o ich zaletach i wadach. W promocji wszystko jest w porządku.
Wyrażam wdzięczność sklepowi iLounge za udostępniony do testu portfel MOFT. Faceci mają ogromny wybór różnych akcesoriów-koniecznie sprawdź.Komentarze 0