Ochrona Twojego doświadczenia

Recenzja słuchawek Shure Aonic 50. Jak brzmią, jakie cechy.


Recenzja słuchawek Shure Aonic 50 18 / czerwca / 21 Piotr Cieślik Goście: 973 Ocena:

Niedawno mówiłem o słuchawkach Shure aonic 215. Krótko mówiąc, podobał mi się dźwięk, a nawet nostalgia. Ale to się skończyło — trudne dopasowanie, Cena i wiele innych punktów powstrzymały mnie od polecania urządzenia do zakupu. Z Shure Aonic 50 to zupełnie inna historia!

Design

Słuchawki występują w trzech wersjach: czarnej, brązowej i srebrnej. Najpiękniejszą wersja wydaje mi się czarna. Górna część pałąka wykonana z ekoskóry, z tego samego materiału wewnętrzna część pałąka i nauszniki.
"Rama" wykonana z metalu, kubki wykonane z przyjemnego zwykłego plastiku: nie jest błyszczący, nie matowy — tak jak powinien. Montaż jest dobry, są tylko dwa pytania: dlaczego tak ogromna obudowa jest dołączona i dlaczego nie zrobiłeś zwykłego wejścia dla kabla audio (tutaj używa się 2,5 mm)? Co więcej, Sieć i inne źródła wskazują "mini-jack" - nie wierz, to jest 2,5 mm, stary dobry, jak w starożytnych"Nokii".
Tak, jest jeszcze jedno pytanie. Dźwignia na prawym kubku jest odpowiedzialna za przełączanie trybów, ale przejście z jednego do drugiego nie towarzyszy powiadomieniom — a hałas jest tutaj prawie niewidoczny. A złapanie środkowej pozycji jest trudne: trochę się martwiłem — i przycisk idzie na górę. Tutaj możesz obejrzeć instrukcję wideo:
Nie ma pytań do pilota z trzema przyciskami, również do jakości transmisji mowy, w biurze możesz komunikować się bez problemów, słyszysz, słyszysz, wszystko jest w porządku.
W sieci pojawiają się skargi na sztywność pałąka. Nic takiego nie zauważyłem, w biurze okresowo noszę słuchawki przez półtorej godziny z rzędu. W celu symetrycznej regulacji pałąka rysowane są zagrożenia na prowadnicach, występują również trzaski.
Deklarowany czas pracy wynosi około 20 godzin, obsługiwany jest profil Bluetooth piątej wersji. Rozładowanie jest spokojne: przy użyciu dwóch do trzech godzin dziennie ładowanie może wystarczyć na cztery do pięciu dni. Najważniejsze jest, aby nie zapomnieć o wyłączeniu słuchawek. Do ładowania używa się USB Type-C, próbowałem podłączyć je takim Kablem Do Samsung Galaxy S21 Ultra.
Jest tu kilka niuansów. Po pierwsze, w stanie wyłączonym dźwięk nie jest przesyłany, słuchawki muszą być włączone. Po drugie, słuchawki mogą odbierać dźwięk za pomocą kabla, a drugi smartfon (iPhone 12 Pro Max w moim przypadku) pozostaje podłączony. Po trzecie, subiektywnie, utwory w różnych usługach i różnych odtwarzaczach brzmią przyjemniej, gdy słuchasz ich po podłączeniu kabla. Szczegółów jest o wiele więcej, głębi, jeszcze większy margines głośności, coś w tym jest. Przynajmniej radzę wypróbować tę metodę — jeśli nagle dźwięk nie zostanie przesłany, wypróbuj inny kabel USB Type-C na USB Type-C.
Ogólnie rzecz biorąc, słuchawki są jak słuchawki, dobrze zmontowane, mocno zestrzelone, nic zbędnego. Połączenie ze smartfonem jest niezawodne, przez kilka tygodni użytkowania nigdy nie spadło z iPhone ' a. Nie można złożyć miseczek, ale można je bezpiecznie nosić na szyi, do tego słuchawki są idealne.
Aonic 50 Działa z tą samą aplikacją co Aonic 215, warto umieścić przynajmniej ze względu na aktualizację oprogramowania układowego. No i jeszcze do rozpieszczania z korektorem.

Redukcja szumów, tryb przezroczystości

Jeśli Bose QC35 lub Bose NCH 700 zasługują na piątkę za tryb redukcji szumów, to Shure Aonic 50 postawiłbym solidną trójkę z plusem. Działanie ANC jest niezauważalne, działanie trybu przezroczystości jest również niezauważalne. Chcesz pozbyć się hałasu-zrób głośniej, ponieważ ogromny margines głośności sprawia, że słuchawki dosłownie krzyczą. To prawda, że inni cierpią-Twoja muzyka będzie doskonale słyszalna.

Dźwięk

Dźwięk lubił, słuchał w połączeniu ze smartfonami Samsung, z iPhone ' em 12 Pro Max, powstaje bardzo piękny obraz. Obejdę się bez próby jakoś czegoś opisać, po prostu polecam posłuchać w sklepie samemu z muzyką. Słuchawki można bezpiecznie umieścić na równi z Bowers & Wilkins PX7. Miłośnicy perwersji muzycznych mogą wypróbować różne odtwarzacze i formaty — słuchawki obsługują aptX, AAC, co oznacza, że będzie dobrze zarówno z iOS, jak i Androidem.

Werdykt

Teraz słuchawki można znaleźć w sprzedaży detalicznej za około 20 000 rubli. I uważam, że w mojej kategorii jest to jedna z najlepszych ofert. Podobały mi się dobre materiały, Budowa, możliwość podłączenia smartfona zarówno przez Bluetooth, jak i USB Type-C, przyjemny dźwięk i czas pracy. Minusy — dla niektórych osób słuchawki wydają się ciężkie i zbyt sztywne.
Dźwięk budzi zachwyt wszystkich.
Pozostaje mi tylko polecić słuchawki do zakupu.
Wraz z chłopakami z Big Geek staramy się wypełnić sekcję Audio najlepszymi towarami. Kod promocyjny Wylsa działa dla Ciebie, są rabaty, pomoc w wyborze-skontaktuj się, posłuchaj dobrej muzyki i niech wszystko będzie zgodnie z oczekiwaniami.Komentarze 0